Transport i przeładunek z Anbet

HDS czyli Hydrauliczny Dźwig Samochodowy

Korzystanie z transportu HDS pozwala na znacznie tańszy przewóz oraz załadunek i rozładunek towaru. Dzięki zamontowanemu na samochodzie ciężarowym żurawiowi nie trzeba płacić za dodatkowy dźwig i pracę jego operatora oraz dojazd na miejsce. W dodatku za pomocą HDS można zrealizować transport ładunku, który w inny sposób trudno byłoby dostarczyć czy zabrać z określonego miejsca. W wielu obiektach nie można sobie pozwolić na jednoczesny wjazd pojazdu ciężarowego oraz dźwigu czy to ze względu na ograniczoną ilość miejsca, czy limit obciążenia podłoża. Ciężarówka realizująca jednocześnie funkcję żurawia staje się w takich sytuacjach nieodzowna. Zdarza się też, że ciężko dokładnie skoordynować przybycie samochodu transportującego towar i dźwigu do wyładunku. Oznacza to, że kierowca lub operator muszą tracić bezproduktywnie czas, narażając się na dodatkowe koszty.

  • 13 ton
  • załadunku i rozładunku żurawiem o zasięgu do 9,9 metra.
  • Skrzynia ładunkowa ma szerokość 2,45 m oraz długość 7,20 m, co umożliwia przewóz do 18 europalet.

Samochód dostawczy do 1,5 tony – idealny do przeprowadzek

Samochód dostawczy marki Renault o ładowności do 1,5 tony świetnie się sprawdzi do przeprowadzek. Skrzynia o wymiarach 4,20m x 2,05m x ,2,15m z łatwością pomieści większość mebli i urządzeń AGD. Winda samochodowa ma udźwik do 1 tony wagi dzięki czemu poradzi sobie również z przewozem materiałów budowlanych i workowanego opału.

Wywrotka – Do transportu materiałów sypkich

Wywrotki używamy głównie do transportu materiałów sypkich z naszej oferty ale przyjmujemy również zlecenia transportowe innych firm.

Zapraszamy klientów z takich miast jak Czeladź, Będzin oraz z całego Górnego Śląska.